Brands:Vans

Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL

4 290 

Kvalitní Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL za skvělou cenu 4290 Kč. Nákupem značky Vans rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL za akční cenu 4290 Kč.

Katalogové číslo: 847223044622 Kategorie:

Popis

Popis

. Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL koupíte za 4290 Kč.

Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL

Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL. Neváhejte a nakupte Vans x Realtree Xtra® Oakmont Anorak MTE Jacket Multicolor XXL, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Bundy.

Koupit za akční cenu 4290 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Vans

Famózní značka VANS vyrábí prvotřídní designovou obuv a oblečení, které se stalo životním stylem. Založil ji Paul Van Doren a původně šlo o klasickou značku bot. Boty VANS zná prostě každý. Jenže jí propadli skateoví nadšenci po celém světě a díky jejím prvotřídním vlastnostem si ji na tolik oblíbili, že se brzy stala vlajkovou lodí skateové obuvi i celé této generace. Značka VANS je synonymem kvality, precizního ušití, prvotřídního designu a obrovského pohodlí, které nebrání v pohybu. Tyhle boty ve vašem botníku prostě nesmí nikdy chybět.