Brands:Vans

Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost

2 920 

Kvalitní Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost za skvělou cenu 2920 Kč. Nákupem značky Vans rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost za akční cenu 2920 Kč.

Katalogové číslo: 194114435565 Kategorie:

Popis

Popis

. Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost koupíte za 2920 Kč.

Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost

Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost. Neváhejte a nakupte Vans x RETROSUPERFUTURE Sunglasses Warm Grey Univerzální velikost, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Sluneční brýle.

Koupit za akční cenu 2920 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Vans

Famózní značka VANS vyrábí prvotřídní designovou obuv a oblečení, které se stalo životním stylem. Založil ji Paul Van Doren a původně šlo o klasickou značku bot. Boty VANS zná prostě každý. Jenže jí propadli skateoví nadšenci po celém světě a díky jejím prvotřídním vlastnostem si ji na tolik oblíbili, že se brzy stala vlajkovou lodí skateové obuvi i celé této generace. Značka VANS je synonymem kvality, precizního ušití, prvotřídního designu a obrovského pohodlí, které nebrání v pohybu. Tyhle boty ve vašem botníku prostě nesmí nikdy chybět.